پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآمادگی 850 دستگاه ناوگان اتوبوسی حمل و نقل عمومی جاده ای فارس جهت جابجایی زائران اربعین حسینی(ع)

تاریخ انتشار: 1398/07/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از اوج بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) در بازه زمانی 24 الی 29 مهرماه سال جاری خبر داد و از زائران گرامی خواست که سفر خود را به نحو مناسب در این ایام مدیریت نمایند.

مهندس سیاهپور با اشاره به این مطلب که زائران برای دسترسی به ناوگان عمومی حمل و نقل(اتوبوس) و اجتناب از تاخیر بی رویه ضروری است از هر پایانه مرزی که از کشور خارج می شوند از همان مرز به کشور بازگردند گفت : عمده جابجایی زائران حسینی(ع) استان فارس از طریق مرزهای شلمچه و چذابه ( ویژه کاروان های اربعین حسینی ) انجام خواهد شد.

وی همچنین با بیان این نکته که زائران محترم می توانند جهت دریافت اطلاعات ترافیکی و ثبت شکایات و پیشنهادات به سامانه 141 و اپلیکیشن 141 و نیز سامانه پیامکی 1000141 مراجعه نمایند تصریح کرد : 850 دستگاه ناوگان  عمومی حمل و نقل  (اتوبوس)​​ استان فارس ( تحت پوشش شرکتهای حمل و نقل مسافر ) جهت جابجایی زائران اربعین حسینی(ع) در این ایام آمادگی کامل دارند و به خدمات رسانی خواهند پرداخت.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در پایان خاطر نشان ساخت: از همه زائران محترم تقاضا داریم که به تمامی اطلاعیه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توجه کنند.مشخصات:
نظرات: *