پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مهندس سياهپور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس با اشاره به طرح جابجايي زائران اربعين حسيني(ع)؛


خدمت به مردم و زوار اربعين حسيني(ع) وظيفه ذاتي و افتخار ما است

تاریخ انتشار: 1398/07/15

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس با اشاره به طرح اربعين حسيني(ع) گفت: به منظور خدمات‌رساني به زائران و رانندگاني كه از شهرهاي مختلف عازم پايانه‌هاي مرزي هستند، بسيج گشت‌هاي راهداري به صورت شبانه‌روزي در محورهاي مواصلاتي استان برنامه ريزي و اجرايي مي گردد.

وي افزود: باتوجه به افزايش حجم ترددهاي وسايل‌نقليه عمومي و شخصي در محورهاي مواصلاتي از غرب به شرق استان در ایام اربعین ، گشت‌هاي راهداري آمادگي كامل جهت خدمت‌رساني و كمك‌رساني به زائران سفرهاي جاده‌اي را دارند و مكان‌هايي جهت استقرار اكيپ‌هاي راهداري و نيروهاي امدادرسان در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس ،مهندس سياهپور در خصوص آمادگي راهدارخانه ها جهت اقامت احتمالي و خدمات رساني به زوار اربعين حسيني(ع) تصريح كرد: بر اساس برنامه ريزي هاي انجام گرفته راهدارخانه هاي سطح استان ضمن انجام فعاليت هاي ذاتي خود آمادگي لازم جهت پذيرايي و استقرار زائران گرامي در شرايط خاص را دارند.

وي با اشاره به لزوم و اهميت معاينه فني ناوگان حمل و نقل عمومي جاده اي استان جهت تردد ايمن و روان زائران در اين ايام عنوان كرد: مراكز مكانيزه معاينه فني سراسر استان در طول طرح اعزام زائران اربعين حسيني(ع) بصورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات فني به ناوگان حمل و نقل عمومي جاده اي می باشند.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس با اشاره به لزوم خدمات رساني به كاربران جاده اي در تمام طول سال تأكيد كرد: وظيفه ذاتي دولت ، خدمت به مردم است كه اين خدمت‌رساني در راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در عرصه جاده‌هاي برون شهري و بخش حمل و نقل جاده‌اي، نمايان است و اولويت اصلي برنامه‌هاي اين اداره كل تأمين حداكثر رضايت‌مندي مردم و ارتقاي ايمني سفرهاي جاده‌اي در تمام طول سال است.

مهندس سياهپور خاطرنشان كرد: نزديك شدن به آبان ماه و آغاز طرح راهداري زمستاني و همچنين كمك رساني و اجراي پروژه هاي ناشي ازسيل هاي ابتداي سال‌جاري در استان و برون استان و مصادف شدن با طرح اعزام و خدمات رساني به زائران اربعين حسيني(ع) نيازمند تلاش و هم افزايي بيش از پيش و برنامه ريزي دقيق می باشد تا شاهد برقراري ترافيك ايمن و روان در تمامي راه هاي استان باشيم.​مشخصات:
نظرات: *