پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اقلید خبر داد ؛


آسیب دیدگی پل ها و محورهای شهرستان اقلید در بارندگی های اخیر

تاریخ انتشار: 1399/02/22

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اقلید از آسیب دیدگی به پل ها و محورهای مواصلاتی این شهرستان طی بارشهای اخیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره  کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، سعید کشاورزی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اقلید با اشاره به بارشهای اخیر در شهرستان گفت: طی این بارشها در شهرستان اقلید که براساس اعلام اداره هواشناسی بیش از 200 میلی متر بوده ،به برخی از محورهای مواصلاتی آسیب جدی وارد گردید.

 کشاورزی با ابراز اینکه در کل حوزه استحفاظی شهرستان 1131 پل وجود دارد افزود: بیش از 40 دستگاه پل دچار شکستگی و آب بردگی و همچنین قسمتهایی از جاده و شانه راه به طول 8 کیلومتر دچار آب بردگی شده است که طبق نظر کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس میزان خسارات وارده در این بارندگی بیش از 133 میلیارد ریال برآورد گردیده است.

وی در پایان با اشاره به تلاش راهداران در مهار سیل اظهار داشت : راهداران با تلاش شبانه روزی و استقرار ماشین آلات موجود در راستای نگهداری و حراست از شبکه راهها با حضور مؤثر خود ایمنی عبور و مرور و ترافیک جاده ای را برای کاربران جاده ای فراهم نمودند.​مشخصات:
نظرات: *