پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

با حضور تنی چند از مسئولین محلی و استانی صورت پذیرفت؛


آغاز عملیات بهسازی آسفالت محور سه راهی میمند به میمند

تاریخ انتشار: 1399/02/28

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس ، آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی روکش آسفالت محور سه راهی میمند به میمند با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاد ای استان ، سردار کرمپور نماینده مردم شریف فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی ، علوی فرماندار شهرستان ،امام جمعه و جمعی از مسئولین محلی و شهرستانی برگزار گردید.

در این مراسم علوی فرماندار فیروزآباد ضمن تشکر از زحمات و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل این پروژه ، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همکاری مردم این پروژه را به اتمام برسانیم.

علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس نیز در حاشیه این مراسم با تشکر از صبر و همراهی مردم شهرستان فیروزآباد، گفت : طول این پروژه 6 کیلومتر می باشد که اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال برای آن تخصیص داده شده و هدف از اجرای این پروژه نیز جلوگیری از تصادفات و همچنین آسایش کاربران جاده ای است که امیدواریم در مهلت تعیین شده به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

این گزارش حاکی از آن است که شهرستان فیروزآباد در جنوب غربی استان فارس واقع شده که دارای 1211 کیلومتر راه اصلی همسنگ و 662 کیلومتر راه روستایی همسنگ (جمعا 1873 کیلومتر راه همسنگ) می باشد.​مشخصات:
نظرات: *