پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد ؛


تهیه و نصب 30 هزارعلائم ایمنی در محورهای شریانی فارس

تاریخ انتشار: 1399/04/25

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد ای فارس از تهیه و نصب علائم ایمنی در محورهای شریانی استان خبر داد.

مهندس سیاهپور گفت: این علائم شامل جناغی-جهت نما اخطاری انتظامی-خطرنما- مسیرنما- تابلوهای اطلاعاتی ، که با توجه به اهمیت این علائم در آشکار سازی نقاط پر تصادف و پر خطر خصوصا مسیرنما و خطر نما نصب گردیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس افزود : این تابلوها به همت راهداران عزیز و زحمت کش در کلیه محورهای شریانی استان نصب گردید که این اقدام سهم بسزایی در کاهش تصادفات داشته است .

سیاهپور در پایان اظهار داشت با همکاری همکاران حوزه راهداری و بدون هیچگونه بار مالی ، تعداد 1700 عدد تابلو اطلاعاتی را که خرابی جزئی داشتند (با توجه به نامگذاری سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری )بازسازی و به چرخه کار برگردانده شد و در محورها نصب گردید.از کاربران جاده ای تقاضا داریم در نگهداری علائم نصب شده در جاده ها همکاری نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی تابلوها به تلفن گویای 141 گزارش دهند تا سریعا نسبت به رفع نقص آن اقدام گردد.

این گزارش حاکی از آن است که استان فارس با 17 هزار کیلومتر راه (بدون لارستان) شامل بیش از 1380 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 200 کیلومتر راه اصلی، 2 هزار و 800 کیلومتر راه فرعی، نزدیک به 11 هزار کیلومتر راه روستایی، 2 هزار و 500 کیلومتر راه شریانی و... از جمله استانهای مهم در حوزه حمل و نقل جاده ای کشور است که همه ساله خدمات شایانی را در این بخش به کاربران جاده ای ارائه می نماید.​مشخصات:
نظرات: *