پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

افزایش بارنامه ناوگان حمل و نقل در چهار ماهه نخست سال


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس خبر داد ؛

تاریخ انتشار: 1399/04/30

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد ای استان فارس از افزایش بارنامه های ناوگان حمل و نقلی در حوزه کالای استان در چهارماهه نخست سال خبر داد.

مهندس سیاهپور خاطرنشان کرد: علی رغم وجود بیماری کرونا و همانطوری که مستحضرید رانندگان حوزه کالا به طور مستمر در حال جابجایی کالاهای اساسی مردم در استان های همجوار بوده و کرونا تهدید جدی برای جان آنها می باشد ولی با وجود این همه مشکلات درصد بارنامه ها روند افزایشی داشته است و هیچگونه کاهش نداریم.

وی اظهار نمود : کالاهایی که در استان جابجا شده است شامل : خاک نسوز-سیمان-اوره-گازوئیل-انواع بنزین-سنگ لاشه گوجه فرنگی-سیمان کیسه ای اقلامی هستند که در اختیار مردم قرار گرفته است و در این راستا گندم 30 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشتیم که در روند افزایش بارنامه های صادره نقش مهمی داشته است.

مهندس سیاهپور در پایان افزود :حمل و نقل ترکیبی  با راه آهن و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در خصوص جابجایی کالاهای اساسی مردم طراحی و اجرا گردید و تا کنون 638 هزار و 737  بارنامه و 8 میلیون و664 هزار و 498 تن کالا توسط 267 شرکت حمل و نقلی که در استان وجود دارد جابجا شده است.​مشخصات:
نظرات: *