پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

فارس باز هم در صدر قرار گرفت؛


راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در جایگاه برتر ارتقاء کیفی راههای شریانی کشور

تاریخ انتشار: 1399/05/06

راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس جايگاه برتر در بين ادارات كل راهداری استانها در اجراي طرح ارتقاي كيفي رويه راههاي شرياني كشور در چهارماه نخست سال 99 را به خود اختصاص داد.

طي حكمي توسط دكتر اكبري، معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور به پاس كسب اين جايگاه از زحمات و تلاشهاي اداره كل فارس  بويژه مدیرکل و کارکنان این اداره کل تقدیر شد.

در بخشي از اين پيام تقدير آمده است: "ترديدي نيست كه اين موفقيت حاصل عزم راسخ ، مديريت جهادي و تدبير شايسته جنابعالي و البته اهتمام كاركنان زيرمجموعه در اجراي برنامه هاي ابلاغي مي باشد.توفيق روزافزون آن اداره كل را در ادامه اين مسير و خدمت شايسته به مردم عزيز ميهن اسلامي از خداوند متعال خواستاريم."

شايان ذكر است در 4 ماهه نخست سال جاري، راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس در قالب طرح "اقدام رويه راه هاي شرياني" 520 كيلومتر لكه گيري و روكش آسفالت گرم در سطح راههای استان اجرا ،كه بخشي از اين اقدامات با تجهيزات و ماشين آلات اداره كل و بخشي توسط پيمانكاران بخش خصوصي صورت پذيرفت.

گفتني است بهسازي و اصلاح رويه راه ها تا پايان تابستان (قبل از شروع فصل سرما) ادامه خواهد داشت و بر اساس اولويت هاي از پيش تعيين شده اقدامات لازم صورت مي پذيرد.

این گزارش حاکی از آن است که استان فارس با 17 هزار کیلومتر راه (بدون لارستان) شامل بیش از 1380 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 200 کیلومتر راه اصلی، 2 هزار و 800 کیلومتر راه فرعی، نزدیک به 11 هزار کیلومتر راه روستایی، 2 هزار و 500 کیلومتر راه شریانی و... از جمله استانهای مهم در حوزه حمل و نقل جاده ای کشور است که همه ساله خدمات شایانی را در این بخش به کاربران جاده ای ارائه می نماید.​مشخصات:
نظرات: *