پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

با حضور مهندس سياهپور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس صورت پذيرفت؛


آغاز عمليات اجرايي طرح بهسازي و تعريض محور شيراز-كروني

تاریخ انتشار: 1399/05/08

عمليات بهسازي محور شيراز-كروني با هدف ارتقاي ايمني و تسهيل در تردد با حضور مهندس عليرضا سياهپور مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس آغاز گرديد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس ، مهندس عليرضا سياهپور در حاشيه آغاز اين طرح گفت: اين طرح در راستاي تردد ايمن و روان (با رويكرد كاهش تصادفات و تسهيل در تردد) با اعتبار 45ميليارد ريال و در مدت 4ماه اجرا مي گردد.

وي در خصوص جزئيات اجرايي اين طرح تصريح كرد: در اين طرح با اجرای تعريض محور و تفكيك ترافيك عبوري رفت و برگشت، ايمن سازي تردد وسايل نقليه ارتقاء می یابد.

مهندس سياهپور اضافه كرد: این عملیات اجرایی شامل خاكبرداري، خاكريزي، بيس، ساب بيس، آسفالت و نصب علائم مي باشد و با توجه به نقش اجرای طرح در بهبود ایمنی تردد مردم منطقه، سعی شده با استفاده از توان عملیاتی مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، در کمترین زمان ممکن اين طرح به بهره برداری برسد.

گفتنی است که استان فارس با 17 هزار کیلومتر راه (بدون لارستان) شامل بیش از 1380 کیلومتر بزرگراه، 2 هزار و 200 کیلومتر راه اصلی، 2 هزار و 800 کیلومتر راه فرعی، نزدیک به 11 هزار کیلومتر راه روستایی، 2 هزار و 500 کیلومتر راه شریانی و... از جمله استانهای مهم در حوزه حمل و نقل جاده ای کشور است که همه ساله خدمات شایانی را در این بخش به کاربران جاده ای ارائه می نماید.​مشخصات:
نظرات: *